Event dla pracowników z rodzinami – jak zorganizować czas dzieciom?

Wzmocnienie relacji interpersonalnych wpływa na efektywność pracy zespołu – dotyczy to praktycznie każdej branży. Dobrym sposobem na integrację są eventy firmowe. Jeśli większość osób w zespole ma rodziny, optymalnym wyborem okaże impreza plenerowa, na której pracownicy będą mogli pojawić się razem z bliskim. Jednym z zadań organizatora takiego spotkania jest zapewnienie dobrej zabawy dzieciom.

Dlaczego to ważne, by zorganizować czas dzieciom?

Imprezy w plenerze to rodzaj benefitu, który spotyka się z uznaniem pracowników. Możliwość spędzenia czasu aktywnie, na świeżym powietrzu, z dodatkowymi atrakcjami, darmowymi przekąskami i napojami, cieszy szczególnie te osoby, które mogą pojawić się na evencie wraz z całą rodziną. Warto przy tym pamiętać, że o ile dla dorosłych już samo jedzenie i rozmowa stanowi rozrywkę, o tyle dzieciom trzeba zapewnić coś ekstra.

Zorganizowanie czasu dzieciom ma też znaczenie z jeszcze jednego powodu. Chodzi o cel, dla którego zapraszamy pracowników na event firmowy. To okazja, by bliżej się poznać i zacieśnić relacje. Nie będzie to możliwe, jeśli rodzice będą zajęci znajdowaniem rozrywek swoim dzieciom lub uspokajaniem znudzonych maluchów. Gdy dzieci są zajęte bezpieczną zabawą, dorośli mogą się zrelaksować i skupić na wspólnych rozmowach i bliższym poznaniu.

Jak zorganizować czas dzieciom - postaw na dmuchańce!

Małe i duże, kolorowe dmuchane zjeżdżalnie to atrakcje, które cieszą się ogromną popularnością na każdej imprezie plenerowej. Dzieciom skakanie i zjeżdżanie na dmuchanych konstrukcjach nigdy się nie nudzi. Jeśli chcesz dodatkowo pobudzić ciekawość najmłodszych uczestników spotkania, wybierz dmuchane zjeżdżalnie tematyczne. Zabawa w dmuchanej dżungli, na statku pirackim, monster trucku, w podwodnych głębinach czy cukierkowym świecie – to tylko niektóre motywy, jakie ma w swojej ofercie polski producent dmuchańców Gangaru.

Jeśli firma organizuje eventy dość często, korzystnym rozwiązaniem okazuje się połączenie zabawy dla najmłodszych z promocją marki. Taki cel pozwalają osiągnąć dmuchańce projektowane na zamówienie, np. w barwach kojarzących się z jej brandem, a nawet z widniejącym logo czy elementami dekoracyjnymi związanymi z wizerunkiem lub ofertą firmy.

Dmuchane atrakcje nie tylko dla dzieci

Organizując event firmowy z dmuchańcami, nie zapomnij też o dorosłych! Wspomniany wcześniej producent Gangaru kieruje swoją ofertę nie tylko do najmłodszych, ale też do dorosłych uczestników. Wzbogacenie programu imprezy np. o zabawę w urządzeniach do rywalizacji sprawi, że ze zwykłego spotkania przerodzi się ona w niezapomniane przeżycie. W ten sposób pracownicy zyskają wiele wspólnych wspomnień, a to przełoży się na wzmocnienie ich relacji.

Inne atrakcje dla dzieci

Oczywiście dmuchańce nie muszą być jedyną atrakcją. Zabawy ruchowe z animatorem, malowanie twarzy, warsztaty, rysowanie, pokazy tematyczne, występ iluzjonisty, nauka żonglowania itp. Każda z tych aktywności z pewnością znajdzie zwolenników, zajmie dzieci na długo i sprawi, że impreza pozostanie w pamięci jako wspólne, pozytywne przeżycie!